Skip to content
Aktualności

Wiktoria Chmielewska na podium w kat. zielonej do lat 10

Akademia Tenisowa Masters zorganizowała swój pierwszy turniej, który odbył się w Radomiu w hali Aga Sport. Był to Ogólnopolski Turniej Tenis 10 w kategorii do lat 10.

Udany występ zaliczyła reprezentantka gospodarzy, Wiktoria Chmielewska bowiem w silnie obsadzonej kategorii dziewcząt wywalczyła trzecie miejsce. Wygrała swoją grupę eliminacyjną, ale w pojedynku o finał przegrała z Mają Wróbel/NST Warszawa/ 1/4 1/4. Wcześniej pokonała Zuzannę Zembrzuską/STiN Livesport Warszawa/ 4/1 4/0 i Aleksandrę Łasek/NST Świętokrzyskie/ 4/3 4/0. Również trzecie miejsce zajęła Wiktoria Chmielewska tydzień wcześniej w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego, który odbył się w nowoczesnej hali w Książenicach. Co ciekawe wówczas w rozgrywkach grupowych podopieczna Katarzyny Chmielewskiej po bardzo zaciętym meczu pokonała Maję Wróbel 1/4 4/3 11/9.