Skip to content
Aktualności

Turniej Karolina Gołda na podium w Radomiu

Pierwszy turniej na nowym obiekcie MOSIRu zorganizowała Akademia Tenisowa Masters.. W Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów wystartowało 23 zawodników nie tylko z województwa mazowieckiego.

Wśród chłopców obowiązywała drabinka, natomiast dziewczynki rozgrywały swoje mecze w grupach. Najlepszym skrzatem okazał się Jaś Nowacki/Legia Warszawa/, który pokonał w finale Alana Budzyńskiego/AZS Łódź/ 6/4 6/3. Trzecie miejsce zajął Wiktor Lewandowski/CKT Grodzisk Maz/ i Maximilian Grott/AT MKiT Warszawa/. Pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajęła Julia Chodkowska/MTC Warszawa/, drugie Zuzanna Ostaszewicz/KT TENISWIL Warszawa, a trzecie miejsce zajęła Karolina Gołda /AT Masters Radom/. Jest to bardzo dobry wynik Karoliny zważywszy fakt, że przez cały turniej zmagała się z kontuzją nogi. Czwarte miejsce zajęła druga zawodniczka AT Masters, dziesięcioletnia Wiktoria Chmielewska, której był to debiut w tej kategorii wiekowej. W grze podwójnej dziewcząt pierwsze miejsce zajął duet Julia Chodkowska/Zuzanna Ostaszewicz po zwycięstwie nad parą Karolina Gołda/Ala Koczocik(Orzeł Warszawa) 6/0 6/2. Trzecie miejsce zajęły duety Wiktoria Chmielewska/Maja Wróbel/NST Warszawa/ po porażce w półfinale z Karoliną Gołdą i Alą Koczocik 6/4 3/6 9/11 i Nikola Piasta(NST Radom)/Natalia Kowal/Smecz Puławy/ po porażce z Julią Chodkowską/Zuzanną Ostaszewicz 0/6 1/6. Trenerem obu radomskich zawodniczek jest Katarzyna Chmielewska. Współorganizatorem zawodów był radomski MOSIR