Skip to content
Aktualności

Siedem medali dla zawodników AT Masters.

W Radomiu na obiekcie MOSIR rozegrany został Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodzików. Organizatorem turnieju była Akademia Tenisowa Masters. W zawodach udział wzięło ponad 40 uczestników z całego kraju, w tym 8 zawodników gospodarzy. Przez trzy dni rywalizowano w grach singlowych i deblowych dziewcząt i chłopców. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy Akademii Tenisowej Masters, którzy wywalczyli aż siedem medali w grach pojedynczych i podwójnych. Najlepszy wynik zanotował Filip Bulski, który dotarł do finału imprezy, gdzie po bardzo wyrównanym meczu 5/7 4/6 uległ najlepszemu skrzatowi w Polsce Mikołajowi Solarzowi/SOLDI Niepołomice/. Trzecie miejsce w grze pojedynczej wywalczył Daniel Kwiecień, a w deblu w parze z kolegą klubowym Oliwierem Kowzanem zajął bardzo dobre drugie miejsce. Natomiast Filip Bulski w duecie z Aleksandrem Jadczakiem/AZS Łódź/ wywalczył trzecie miejsce.

Wśród dziewcząt Kalina Zielińska wywalczyła trzecie miejsce zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej, gdzie wystąpiła w parze z Michaliną Antosik/AZS Łódź/. Również trzecie miejsce w deblu zajął duet gospodarzy, Patrycja Pietrzyk/Magda Szymczak. To bardzo duży sukces zawodników AT Masters, którym przypadła prawie połowa miejsc na podium imprezy, tym bardziej, że męska część medalistów występuje jeszcze w kat. skrzatów. Trenerem Filipa Bulskiego, Daniela Kwietnia, Patrycji Pietrzyk i Magdy Szymczak jest Katarzyna Chmielewska, Oliwiera Kowzana, Nikodem Opyrchał a Kaliny Zielińskiej Marcin Bieniek. Natomiast odpowiedzialnym za przygotowanie motoryczne jest Sebastian Suwała.