Skip to content
Aktualności
Akademia Tenisowa Masters

Półfinał Talentiady 2017 w Radomiu

Pod patronatem Prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego odbył się w Radomiu półfinał Talentiada 2017. Zawody, których organizatorem była Akademia Tenisowa Masters, zostały rozegrane na nowym obiekcie MOSIRu przy ul. Bulwarowej.

W imieniu prezydenta turniej otworzył Sekretarz miasta Radomia Rafał Czajkowski, który również podczas zakończenia zawodów wręczał puchary najlepszym drużynom i dyplomy wszystkim uczestnikom. W zawodach wystartowało 16 drużyn które wywalczyły awans podczas eliminacji, rozgrywanych w poszczególnych regionach. Każda drużyna reprezentowana była przez 2 dziewczynki i 2chłopców + 2 rezerwowych. Przy upalnej pogodzie przez dwa dni prawie 100 dzieci rywalizowało w czterech konkurencjach: sprawnościowych, drużynowych, paratenisowych i tenisowych o prawo występu w finale imprezy, która w dniach 17-18 czerwca odbędzie się w Poznaniu. W zawodach wystartowały również dwie drużyny AT Masters. Bardzo dobrze zaprezentowała się pierwsza drużyna, bowiem zająła czwarte miejsce a do awansu na podium zabrakło jedynie jednego małego punktu w meczu tenisowym z Grzegórzeckim. Drugi, młody i niedoświadczony zespół zajął dobre dwunaste miejsce. Awans do finału uzyskało osiem najlepszych drużyn: