Skip to content
Aktualności

Finał Daniela Kwietnia w Supermastersie

W Toruniu rozegrany został Superasters do lat 11, w którym wystąpiło 10 najlepszych zawodników w kraju w tej kat. wiekowej. Zawodnicy podzieleni na dwie grupy grali w swoich grupach systemem każdy z każdym, a następnie po dwóch najlepszych z każdej grupy uzyskiwało awans do półfinału imprezy. Następnie zwycięzcy obu półfinałów rozgrywali mecz o tytuł najlepszego zawodnika tego prestiżowego turnieju. W zawodach bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik AT Masters Daniel Kwiecień, bowiem dotarł do finału imprezy i ostatecznie wywalczył drugie miejsce.

W rozgrywkach grupowych po trzech zwycięskich meczach awansował z drugiego miejsca do półfinału, gdzie pokonał Roberta Grechutę/Tenis Sopot Klub/  6/3  6/0. W finale dopiero w supertiebreaku lepszym okazał się Julian Zięba/Morelowa Tennis Club Warszawa/, który zwyciężył  0/6  6/1  10/7. Tym występem w tak prestiżowym turnieju i wynikiem jaki osiągnał, podopieczny Katarzyny Chmielewskiej udowodnił, że jest jednym z najlepszych zawodników w kraju w tej kat. wiekowej.