Wiktoria Chmielewska wicemistrzynią OTK Juniorek w Kielcach!
Kolejne podium Wiktorii Chmielewskiej. Tym razem 2. miejsce podczas OTK Juniorek w Kielcach w grze podwójnej w parze z Aleksandrą Brzezińską. Gratulacje.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.