Magda Szymczak udanie zaprezentowała się w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek. W Warszawie zajęła trzecie w grze pojedynczej. Brawo Magda i Trenerzy.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.