Ogólnopolski Turniej Tenis 10 „Kraśnicka Malina” w Dzierzkowicach
Ogólnopolski Turniej Tenis 10 „Kraśnicka Malina” w Dzierzkowicach i bardzo dobry występ naszych zawodników w kat.zielonej. Pierwsze miejsce dla Franka Pajączkowskiego, trzecie dla Natalii Polit a czwarte dla Tosi Krawczyk.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.