Kolejny sukces Maksa Polit. Tym razem zajął 3. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tenis 10 – Polski Związek Tenisowy w Kielcach. Serdecznie gratulujemy. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.