Katarzyna Chmielewska  |  Weronika Domagała  |  Jarosław Błaszczyk  |  Sebastian Suwała

 

Katarzyna Chmielewska

1. Katarzyna  Chmielewska – Licencjonowany Trener II klasy Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Absolwentka AWF w Warszawie, była zawodniczka, dwukrotna wicemistrzyni Polski i dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski Amatorów w kategorii Open,  zwyciężczyni wielu turniejów amatorskich, przez 6 miesięcy liderka w kategorii open na ogólnopolskiej liście Amatorów.  Wychowała wiele medalistek mistrzostw województwa, oraz zwycięzców  turniejów w  kategorii skrzatek.  Od  wielu lat przygotowująca do Talentiady   drużyny klubowe  plasujące się corocznie w czołówce ogólnopolskich finałów. Jedna z niewielu krajowych trenerek realizująca program Miss Hits dla najmłodszych dziewczynek. Uczestniczka wielu konferencji trenerskich, wciąż pogłębiająca swoją wiedzę.

 

 

Weronika Domagała

2. Weronika Domagała - trener II klasy.

Medalistka Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, Mistrzyni Polski do lat 21 w grze pojedynczej i podwójnej w 2010r. Mistrzyni Polski w mikście seniorów w 2014r. Mistrzyni Polski Kobiet w grze podwójnej w 2016r, Drużynowe Mistrzostwo Europy kadetek w reprezentacji kraju Drużynowe Wicemistrzostwo Świata kadetek w reprezentacji kraju.

 

 

Jarosław Błaszczyk

3. Jarosław Błaszczyk – dyplomowany trener II klasy. Absolwent PWSOŚ w Radomiu

Od 20 lat prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zawodnik w  kat. skrzatów i młodzików. Zwycięzca Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików Zemax /Kielce 1993r./. Jako trener reprezentował Radom na  Międzynarodowych Igrzyskach Szkolnych /Płock 2002r./. Od  wielu lat przygotowujący do Talentiady   drużyny klubowe  plasujące się corocznie w czołówce ogólnopolskich finałów. Uczestnik wielu konferencji trenerów tenisa. Wychowawca i trener na obozach tenisowych. Sędzia związkowy. Prowadził wiele turniejów ogólnopolskich, wojewódzkich, Tenis 10.  Jako sędzia główny sędziował turnieje Supermasters – letnie i zimowe.  Natomiast w charakterze sędziego liniowego  kilkakrotnie turnieje z cyklu ATP i WTA w Sopocie i Warszawie, m.in. takim zawodnikom i zawodniczkom jak: Marat Safin, Fabrice Santoro. Agnieszka Radwańska, Venus Williams, Ana Ivanovic, Amelie Mauresmo, Swietłana Kuzniecova, Martina Navratilowa, Martina Hingis, Justine Henin, Kim Clisters.

 

 

Sebastian Suwała

4. Sebastian Suwała – trener Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie i Politechniki Radomskiej

Trener przygotowania fizycznego mający świetny kontakt z podopiecznymi.

Od 2015r współtwórca sukcesów radomskich drużyn klubowych w finałach Talentiady(odpowiedzialny za kat. sprawnościowe i drużynowe).
Były piłkarz. Od 2000 instruktor, wychowawca, ratownik na letnich i zimowych obozach sportowych.

Trener II klasy Piłki koszykowej

Instruktor Narciarstwa zjazdowego

Instruktor Pływania

Instruktor w Piłce siatkowej

Instruktor w Piłce nożnej

Ratownik WOPR

Dyplomowany masażysta II stopnia