Mistrzostwo województwa w deblu.

Mistrzostwo województwa w deblu.

W Warszawie na obiekcie KT Break rozegrane zostały mistrzostwa województwa kadetów. Świetny wynik osiągnęła w deblu zawodniczka AT Masters Julia Cieśluk, bowiem występując w duecie z Leną Jednacz z KS Warszawianka wywalczyła złoty medal.

Dwa medale Patrycji Pietrzyk w Płocku.

Dwa medale Patrycji Pietrzyk w Płocku.

Bardzo dobry wynik osiągnęła Patrycja Pietrzyk na turnieju WTK skrzatów, który rozegrany został w Płocku. W grze pojedynczej zajęła trzecie, a jeszcze lepszy wynik osiągnęła w deblu, gdzie wywalczyła bardzo dobre drugie miejsce.

Wiktoria wygrywa turniej deblowy w Pabianicach.

Wiktoria wygrywa turniej deblowy w Pabianicach.

Dwa medale wywalczyła Wiktoria Chmielewska w Wojewódzkim Turnieju Młodzików, który rozegrany został w Pabianicach. Wygrała turniej deblowy mając za partnerkę Wiktorię Pastuszyńską/PKT Pabianice/ i zajęła trzecie miejsce w grze pojedynczej.

Pierwszy finał Patrycji Pietrzyk w skrzatach.

Pierwszy finał Patrycji Pietrzyk w skrzatach.

Bardzo dobry występ zanotowała zawodniczka AT Masters Patrycja Pietrzyk na Wojewódzkim turnieju skrzatów, rozgrywanym systemem grupowo-pucharowym, który odbył się w Płocku. Wywalczyła drugie miejsce w deblu w parze z Nadią Ptak/MMKT Łęczyca/. To pierwszy finał w bardzo krótkiej historii występów w tej kategorii/niespełna 3 miesiące/. Również w grze pojedynczej podium było bardzo blisko bowiem po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej w meczu o półfinał Patrycja przegrała po bardzo długim i dramatycznym meczu dopiero w supertiebreaku 11/13!!! Trenerami Patrycji Pietrzyk są Katarzyna Chmielewska i Jarosław Błaszczyk a od zajęć ogólnorozwojowych Sebastian Suwała.

WTK Skrzatów Radom/AT Masters/

WTK Skrzatów Radom/AT Masters/

Udany występ naszych młodych zawodników w WTK Skrzatów. Turniej rozegrany został na kortach MOSIR w Radomiu, a organizatorem była AT Masters. Trzecie miejsce dziewięcioletniego Daniela Kwietnia w singlu i trzecie D. Kwietnia i dziesięcioletniego Filipa Bulskiego w deblu to najlepsze wyniki naszych zawodników, ale mogły być one jeszcze lepsze.

Trzecie miejsce Kasi Opieli w Grodzisku Maz.

Trzecie miejsce Kasi Opieli w Grodzisku Maz.

Bardzo dobry występ Kasi Opieli w turnieju Tenis 10 w Grodzisku Maz. To dopiero drugi turniej w życiu i od razu podium. Startując w starszej kategorii pomarańczowej do lat 9 radziła sobie bardzo dobrze, w swojej grupie wygrała oba mecze, najpierw pokonała 4/1 Natalie Skrypichayko/CKT Grodzisk Maz./ a następnie Natalię Metzger/AM Tenis Warszawa/ 4/3. W półfinale uległa 0/4 Wiktorii Antoniewicz/NST Warszawa/. Trenerem Kasi jest Katarzyna Chmielewska.

Złoto i srebro dla Karoliny Gołdy.

Złoto i srebro dla Karoliny Gołdy.

W Grodzisku Maz. odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w którym wystąpiły dwie zawodniczki AT Masters, Karolina Gołda i Julia Cieśluk. Bardzo dobry wynik osiągnęła podopieczna Katarzyny Chmielewskiej, cały turniej mając za partnerkę Laurę Stypuła/CKT Grodzisk Maz./. W grze pojedynczej w meczu o finał przegrała ze swoją partnerką deblową 1/6 1/6. Wcześniej pokonała Karinę Wożniak/Start Łódź/ 6/1 6/4, a w ćwierćfinale Julię Chodkowską(Park Tenisowy Olimpia Poznań) 6/3 5/7 10/6.

W deblu Karolina Gołda i Laura Stypuła najpierw pokonały duet Julia Cieśluk(AT Masters)/Julia Skarżyńska(Advantage Bielsko-Biała) 6/1 7/5, w półfinale parę Leticia Matuszewski/Alexandra Person(KT Matuszewski Stawiguda Olsztyn) 6/4 6/1 a w finale duet rozstawiony z numerem pierwszym Julia Daroszewska/Zuzanna Witkowska(CKT Grodzisk Maz.) 6/3 6/3. Natomiast Julia Cieśluk dotarła do ćwierćfinału, gdzie przegrała z Julią Daroszewską 4/6 3/6.

Trzeci wygrany turniej Weroniki Falkowskiej w Tunezji.

Trzeci wygrany  turniej Weroniki Falkowskiej w Tunezji.

Znakomicie radzi sobie Weronika Falkowska na turniejach ITF 15tys.$ rozgrywanych w Tunezji. W ostatnim czwartym już turnieju od pierwszego do ostatniego meczu radziła sobie świetnie nie oddając rywalkom nawet jednego seta. W pierwszym spotkaniu bez problemu pokonała zawodniczkę z Japonii Himeno Sakatsume 6/0 6/1. W drugim pojedynku wygrała z Iloną Georgianą Ghioroale/Rumunia/ 6/3 6/0. W ćwierćfinale również pewnie zwyciężyła Słowaczkę Victorię Morvayovą 6/3 6/3. W półfinale pokonała reprezentantkę Brazylii Laure Pigossi 7/5 6/4, a w finale również pewnie wygrała z Austriaczką Siniją Kraus 6/3 6/3. W tym turnieju Weronika ze względu na duże zmęczenie wystąpiła tylko w grze pojedynczej. Bilans czterech turniejów rozegranych w Tunezji jest imponujący, Weronika Falkowska wygrała trzy turnieje w grze pojedynczej plus jeden ćwierćfinał, a w deblu wygrała dwa turnieje i osiągnęła jeden finał. Tak dobry wynik przełoży się na znaczny awans w klasyfikacji światowej WTA.

Kolejny wygrany turniej Weroniki Falkowskiej w Tunezji.

Kolejny wygrany turniej Weroniki Falkowskiej w Tunezji.

Znakomicie radzi sobie na turniejach ITF w Tunezji zawodniczka AT Masters Weronika Falkowska. Po zwycięskim ostatnim turnieju ponownie w kolejnych zawodach pokonała wszystkie rywalki i stanęła na najwyższym stopniu podium. Pokonała kolejno Angelice Raggi/Włochy/ 6/4 6/1, Melis Yasar/Szwecja/ 6/2 6/1. a w ćwierćfinale Sebastianne Scilipoti/Szwajcaria/ 6/4 6/4.

Pierwsze miejsce Wiktorii Chmielewskiej w Pabianicach.

Pierwsze miejsce Wiktorii Chmielewskiej w Pabianicach.

Bardzo dobry wynik osiągnęła Wiktoria Chmielewska w deblu w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym młodzików, który rozegrany został w Pabianicach. Wiktoria Chmielewska i jej partnerka Alicja Wcisło/Klub Miedzeszyn Warszawa/ spisywały się bardzo dobrze i pewnie pokonały wszystkie rywalki. W półfinale zwyciężyły parę, Marta Taboła(TAT Toruń)/Nadia Jasińska(MMKT Łęczyca) 6/3 6/4 a w finale duet z Morelowej Tennis Club Warszawa, Josephine Derouane i Igę Piotrowską 6/2 6/3. Trenerem Wiktorii jest mama Katarzyna Chmielewska, a od przygotowania fizycznego Sebastian Suwała.