Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny skrzatów.

Na kortach MOSIR AT Masters zorganizowała Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny skrzatów do lat 12. Przez trzy dni 30 zawodników i zawodniczek rywalizowało w grze pojedynczej i podwójnej.

Weronika Falkowska wystąpiła na Wimbledonie.

Niemal do ostatniej chwili nie było wiadomo czy zawodniczka AT Masters, Weronika Falkowska zakwalifikuje się do turnieju juniorskiego na Wimbledonie.

W WTK skrzatek, który odbył się w Świdniku drugie miejsce w grze podwójnej wywalczyły  zawodniczki AT Masters, Wiktoria Chmielewska i Ola Jopek.  W półfinale pokonały parę Katarzyna Kliber(Avia Świdnik/Weronika Kawa(NST Tarnów)  6/3  7/5. W meczu finałowym lepszy okazał się duet Angelika Soból/Wiktoria Małys(UTKS Dzierzkowice), który zwyciężył 6/4  6/3. W grze pojedynczej, który rozgrywany był w systemie grupowym, Wiktoria Chmielewska uplasowała się na czwartym miejscu a Ola Jopek na siódmym.

Karolina Gołda najlepsza w OTK Super Seria Skrzatów

Znakomity występ zanotowała Karolina Gołda na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów z cyklu Super Seria, który odbył się w Kołobrzegu.

Weronika Falkowska Mistrzynią Polski Kobiet w grze podwójnej!!!

Znakomity występ na Mistrzostwach Polski Kobiet, które odbyły się w Gliwicach zanotowały dwie zawodniczki AT Masters, Weronika Falkowska i Ola Buczyńska. Obie w grze podwójnej, ale z różnymi partnerkami dotarły aż do finału imprezy. Partnerką Weroniki Falkowskiej była Anastasiyja  Shoshyna/Grunwald Poznań/ a Oli Buczyńskiej Paulina Czarnik/Sopot Tenis Klub/. Zwycięstwo Weroniki Falkowskiej i Anastasiya Soshyny to duża niespodzianka turnieju.

W Świdniku rozgrywane były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23, w których wystąpiło dwóch reprezentantów AT Masters, Aleksandra Buczyńska i Konrad Fryze. Obydwoje wywalczyli brązowe medale, Konrad Fryze w mikście, a Ola Buczyńska w deblu i co ciekawe z tą samą partnerką Julią Oczachowska/AZS Poznań/.

Po raz pierwszy w Radomiu na kortach MOSIR odbył się finał Talentiady. Honorowy patronat nad zawodami objął Prezydent Miasta Radomia.

Znakomity występ zanotowała w Wojewódzkim Turnieju Młodziczek Karolina Gołda. Choć jeszcze jest skrzatką to  bardzo dobrze radzi sobie w wyższej kategorii.

Świetny występ zanotowała Karolina Gołda w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów, który odbył się w Bytomiu.

Na kortach MOSIR przez dwa dni rozgrywany był półfinał Talentiady 2018. Organizatorem imprezy była Akademia Tenisowa Masters.  15 drużyn/ 2 dziewczynki i dwóch chłopców plus dwóch rezerwowych/ w sumie  ponad 80 uczestników do lat 10 rywalizowało w konkurencjach sprawnościowych, rozgrywkach drużynowych, para tenisowych i tenisowych.