Świetny występ w Pszczynie na zakończenie roku.

Świąteczny, ostatni w tym roku turniej Tenis 10 rozegrany został w Pszczynie. Udział w nim wziął zawodnik AT Masters Daniel Kwiecień. Wystąpił najpierw w kat. do lat 9, gdzie prezentował się znakomicie.

Kolejny wygrany turniej w Tunezji

Ponownie bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentantka AT Masters, Weronika Falkowska w trzecim turnieju ITF 15tys.$ w miejscowości Monastyr w Tunezji.

Najmłodsi tenisiści na medal w turniejach Tenis 10.

Najmłodsi tenisiści na  medal w turniejach Tenis 10.

Znakomicie zaprezentowali się w ostatni weekend najmłodsi zawodnicy AT Masters w turniejach Tenis 10 w kategorii zielonej do lat 10.

Dwa finały Karoliny Gołdy w Grodzisku Maz.

W Kozerkach k/Grodziska Maz. rozegrany został Ogólnopolski Turniej Kadetów w którym świetnie zaprezentowała się zawodniczka AT Masters Karolina Gołda.

Wygrany turniej w Tunezji.

Świetny występ zanotowała zawodniczka AT Masters Weronika Falkowska w drugim turnieju ITF 15tys.$ w Tunezji.

Dwie zawodniczki AT Masters na medal w turnieju Tenis 10.

W turnieju Tenis 10, który odbył się w Radomiu/AG Chorzowska/ w kat. Zielonej do lat 10 wystąpiły dwie reprezentantki AT Masters Patrycja Pietrzyk i Maja Brzezińska.

Finał Karoliny Gołdy w OTK Super Seria.

Finał Karoliny  Gołdy w OTK Super Seria.

W Pszczynie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Kadetów rangi Super Seria w którym udział wzięła zawodniczka AT Masters Karolina Gołda.

Dwa razy podium dla Julii Cieśluk.

W bardzo krótkim czasie Julia Cieśluk startowała w dwóch turniejach i w obu stanęła na podium. Najpierw wystartowała w OTK kadetów w Gdańsku, gdzie wywalczyła trzecie miejsce w grze pojedynczej. W pierwszym meczu pokonała Maję Milżyńską/GAT Gdańsk/  6/1  6/1. W Ćwierćfinale pokonała Lidię Emilię Amerski/Centrum Tenisowe Marcin Plopa Gdańsk/  0/6  6/0  10/4.

Weronika Falkowska ze złotym medalem Drużynowych Mistrzostw Polski.

W Zielonej Górze rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet. W turnieju udział wzięła zawodniczka AT Masters Weronika Falkowska, która została wypożyczona do Górnika Bytom. Drużyna z Bytomia prezentowała się znakomicie podczas całego turnieju, wygrała trzy mecze i stanęła na najwyższym stopniu podium. Na pierwszej rakiecie grała jedna z najlepszych polskich zawodniczek, Magdalena Fręch, natomiast na drugiej rakiecie wystąpiła Weronika Falkowska.

Ponownie podium dla zawodników NPUT -Rakiety Lotosu.

Następny duży sukces zawodników AT Masters, uczestników Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa -Rakiety LOTOSU. Filip Bulski wywalczył pierwsze miejsce a Patrycja Pietrzyk trzecie w Ogólnopolskim Turnieju „Tenis 10”/ kat. do lat 10/, który rozegrany został w Grodzisku Maz.